OSGG-besturen

De 32 OSGG-besturen (1947-2010)

De OSGG-voorzitters sinds 29.06.1947

01. Jan Dhondt (1947-1949) †
02. Leo Michielsen (1949-1951) †
03. Georges Blancquaert (1951-1953) †
04. Herman Corijn (1953-1955) †
05. Bert Van Kerrebroeck (1955-1957) †
06. Etienne Scholliers (1957-1959)
07. Arthur Vermeersch (1959-1961) †
08. Paul Kongs (1961-1963)
09. Jos De Belder (1963-1965)
10. Ludo Milis (1965-1967)
11. Urbain Vermeulen (1967-1969)
12. Herman Van Bostraeten (1969-1970)
13. Wim Blockmans (1971-1973)
14. Helmut Gaus (1973-1976)
15. Odette Decombele (1976-1978)
16. Antoon De Decker (1978-1980)
17. Philippe Huijghebaert (1980-1982)
18. Frank Simon (1982-1984)
19a. An Delva (1984) †
19b. Martine Brackeleire (1984-1986)
20. Bruno De Wever (1986-1988)
21. Inge Schoups (1988-1990)
22. Gita Deneckere (1990-1992)
23. Karel Degryse (1992-1994) †
24. Donald Weber (1994-1996)
25. Adriaan Verhulst (1996-1998) †
26. René Vermeir (1998-2000)
27. Paule Verbruggen (2000-2002)
28. Pieter De Coster (2002-2004)
29. Marc Boone (2004-2006)
30. Eric Vanhaute (2006-2008)
31. Nele Bracke (2008-2010)
32. Jan Art (2010-2012)
33. Thérèse de Hemptinne (2012-2014)

De penningmeesters, vanaf 1982: administrateurs

01. Herman Corijn (1947-1949) †
02. Jan Verbruggen (1949-1951)
03. René Boumans (1951-1953) †
04. Bert Van Kerrebroeck (1953-1955) †
05. Jaap Kruithof (1955-1957) †
06. Paul Morren (1957-1959)
07. Walter Prevenier (1959-1961)
08. Romain Van Eenoo (1961-1971)
09. Wouter Steenhaut (1971-1976)
10. Maurice Vandermaesen (1976-1978)
11. Aurèle Looman (1978-nu)

Alle OSGG-besturen

Voorlopig OSGG-bestuur (29.06.1947-14.09.1947) (5 leden)
Voorzitter: Jan Dhondt (1937)
Ondervoorzitters: Georges Blancquaert (1938)
Roger Degryse (1935)
Secretaris: Walter Vangeenberghe (1943)
Penningmeester: Herman Corijn (1942)
1e OSGG-bestuur (14.09.1947-08.05.1949) (6 leden)
Voorzitter: Jan Dhondt (1937)
Ondervoorzitters: Roger Degryse (1935)
Walter Vangeenberghe (1943)
Secretaris: Georges Blancquaert (1938)
Penningmeester: Herman Corijn (1942)
Redacteur: Jan Dhondt (1937)
2e OSGG-bestuur (08.05.1949-23.06.1951) (8 leden)
Voorzitter: Leo Michielsen (1934)
Ondervoorzitters: Georges Blancquaert (1938)
Heli Roosens (1942)
Carlos Wyffels (1946)
Secretaris: Herman Corijn (1942)
Penningmeester: Jan Verbruggen (1944)
Redacteur: Jan Dhondt (1937)
Adjunct-redacteur: Luc Danhieux (1946)
3e OSGG-bestuur (23.06.1951-07.06.1953) (7 leden)
Voorzitter Georges Blancquaert (1938)
Ondervoorzitters Herman Corijn (1942)
Louisa Raus (1941)
Bert Van Kerrebroeck (1940)
Secretaris: Jan Verbruggen (1944)
Penningmeester René Boumans (1946)
Redacteur Jan Dhondt (1937)
4e OSGG-bestuur (07.06.1953-26.06.1955) (7 leden)
Voorzitter Herman Corijn (1942)
Ondervoorzitters René Beelaert (1941)
René Boumans (1946)
Els Van de Put (1943)
Secretaris Etienne Scholliers (1944)
Penningmeester Bert Van Kerrebroeck (1940)
Redacteur Wilfried Roels (1949)
5e OSGG-bestuur (26.06.1955-02.06.1957) (7 leden)
Voorzitter Bert Van Kerrebroeck (1940)
Ondervoorzitters Jan Craeybeckx (1946)
Anton Koch (1946)
Etienne Scholliers (1944)
Secretaris Els Van de Put (1943)
Penningmeester: Jaap Kruithof (1951)
Redacteur Wilfried Roels (1949)
6e OSGG-bestuur (02.06.1957-14.06.1959) (8 leden)
Voorzitter Etienne Scholliers (1944)
Ondervoorzitters Dieudonné Dalle (1943)
Bert Van Kerrebroeck (1940)
Jan Verbruggen (1944)
Secretaris Jaap Kruithof (1951)
Penningmeester Paul Morren (1944)
Redacteur Wilfried Roels (1949)
Adjunct-redacteur Adriaan Verhulst (1952)
7e OSGG-bestuur (14.06.1959-04.06.1961) (7 leden)
Voorzitter Arthur Vermeersch (1957)
Ondervoorzitters Dieudonné Dalle (1943)
Etienne Scholliers (1944)
Nadia Stasino (1957)
Secretaris Jozef Stemgée (1957)
Penningmeester Walter Prevenier (1956)
Redacteur Adriaan Verhulst (1952)
8e OSGG-bestuur (04.06.1961-26.05.1963) (6 leden)
Voorzitter Paul Kongs (1957)
Ondervoorzitters Maurits De Vroede (1943)
Arthur Vermeersch (1957)
Secretaris Greta Proost (1959)
Penningmeester Romain Van Eenoo (1957)
Redacteur Adriaan Verhulst (1952)
9e OSGG-bestuur (26.05.1963-26.09.1965) (6 leden)
Voorzitter Jos De Belder (1960)
Ondervoorzitters Ludo Milis (1961)
Urbain Vermeulen (1962)
Secretaris Elly Bouchery (1961)
Penningmeester Romain Van Eenoo (1957)
Redacteur Adriaan Verhulst (1952)
10e OSGG-bestuur (26.09.1965-28.05.1967) (6 leden)
Voorzitter Ludo Milis (1961)
Ondervoorzitters Herman Van Bostraeten (1963)
Urbain Vermeulen (1962)
Secretaris Myëtte Declercq (1961)
Penningmeester Romain Van Eenoo (1957)
Redacteur Walter Prevenier (1956)
11e OSGG-bestuur (28.05.1967-01.06.1969) (6 leden)
Voorzitter Urbain Vermeulen (1962)
Ondervoorzitters Aurèle Looman (1966)
Herman Van Bostraeten (1963)
Secretaris Griet Maréchal (1964)
Penningmeester Romain Van Eenoo (1957)
Redacteur Walter Prevenier (1956)
12e OSGG-bestuur (01.06.1969-22.05.1971) (6 leden)
Voorzitter Herman Van Bostraeten (1963) [tot 12.1970]
Ondervoorzitters Wim Blockmans (1966)
Laurent De Poorter (1957)
Secretaris Vera Van Cotthem (1967)
Penningmeester Romain Van Eenoo (1957)
Redacteur Walter Prevenier (1956)
13e OSGG-bestuur (22.05.1971-30.05.1973) (10 leden)
Voorzitter Wim Blockmans (1966)
Ondervoorzitters Dries Demoen (1957)
Laurent De Poorter (1957)
Secretaris Anne-Marie Reinquin (1967)
Penningmeester Wouter Steenhaut (1970)
Redacteur Walter Prevenier (1956)
Leden Johnny De Meulemeester (1969)
Ghislaine Desmeth (1969)
Ludo Valcke (1971)
Maurice Vandermaesen (1969)
14e OSGG-bestuur (30.05.1973-13.03.1976) (11 leden)
Voorzitter Helmut Gaus (1964)
Ondervoorzitters Johnny De Meulemeester (1969)
Ludo Valcke (1971)
Secretaris Hilde Corremans (1972) [tot 19.6.1974]
Philippe Huijghebaert (1975) [vanaf 16.10.1974]
Penningmeester Wouter Steenhaut (1970)
Redacteur Wim Blockmans (1966)
Leden Chris Coppens (1972)
Laurent De Poorter (1957)
Ghislaine Desmeth (1969)
Luk Kongs (1969)
Maurice Vandermaesen (1969)
15e OSGG-bestuur (13.03.1976-25.02.1978) (13 leden)
Voorzitter Odette Decombele (1956)
Ondervoorzitters Jan Art (1969)
Antoon De Decker (1969)
Secretaris Jos Vermaere (1974), vervangen door Maurice Vandermaesen (1969)
Penningmeester Maurice Vandermaesen (1969)
Redacteur Helmut Gaus (1964)
Adjunct-redacteur Erik Thoen (1975)
Leden Wim Blockmans (1966)
Johnny De Meulemeester (1969)
Laurent De Poorter (1957)
Ghislaine Desmeth (1969)
Philippe Huijghebaert (1975)
Anne-Marie Reinquin (1967)
16e OSGG-bestuur (25.02.1978-23.02.1980) (11 leden)
Voorzitter Antoon De Decker (1969)
Ondervoorzitters Luc François (1973)
Chris Vandenbroeke (1966)
Secretaris Philippe Huijghebaert (1975)
Penningmeester Aurèle Looman (1966)
Redacteur Helmut Gaus (1964)
Leden Wim Blockmans (1966)
Odette Decombele (1956)
Laurent De Poorter (1957)
Maurice Vandermaesen (1969)
Marcel van Gogh (1975)
17e OSGG-bestuur (23.02.1980-13.02.1982) (16 leden)
Voorzitter Philippe Huijghebaert (1975)
Secretaris Kristien Depoorter (1977)
Penningmeester Aurèle Looman (1966)
Redacteur/Postacademische werkcolleges Helmut Gaus (1964)
Leden Wim Blockmans (1966)
Odette Decombele (1956)
Monique De Croock (1966)
Antoon De Decker (1969)
Laurent De Poorter (1957)
Luc François (1973)
Rita Mertens (1977)
Lieve Schacht (1974)
Wouter Steenhaut (1970)
Jan Van Belle (1976)
Frieda Vandenabeele (1955)
Marcel van Gogh (1975)
18e OSGG-bestuur (13.02.1982-17.03.1984) (20 leden)
Voorzitter Frank Simon (1965)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Redacteur Annemie Roets (1981)
Postacademische werkcolleges Helmut Gaus (1964)
Leden Else Albrecht (1966)
Wim Blockmans (1966)
Odette Decombele (1956)
Monique De Croock (1966)
Antoon De Decker (1969)
Kristien Depoorter (1977)
Philippe Huijghebaert (1975)
Leen Huysman (1981)
Jef Maes (1981)
Lieve Schacht (1974)
Inge Schoups (1978)
Christelle Steenbeke (1979)
Wouter Steenhaut (1970)
Jan Van Belle (1976)
Marcel van Gogh (1975)
Pieter Welvaert (1975)
19e OSGG-bestuur (17.03.1984-15.03.1986) (7 leden)
Voorzitter An Delva (1969) [tot 22.10.1984]
Martine Brackeleire (1983) [vanaf 22.10.1984]
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Wouter Dambre (1983)
Pablo Fernandez Alonso (1982)
Bruno De Wever (1983)
Peter Ruyffelaere (1984)
Carine Van Bruwaene (1982)
20e OSGG-bestuur (15.03.1986-07.05.1988) (8 leden)
Voorzitter Bruno De Wever (1983)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Martine Brackeleire (1983)
Wouter Dambre (1983)
Peter Hofman (1981)
Werner Pottier (1984)
Bruno Schalck (1983)
Jacqueline Van Hoe (1984)
21e OSGG-bestuur (7.5.1988-28.4.1990) (7-11 leden)
Voorzitter Inge Schoups (1978)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Isa Ciani (1987)
Chris De Ridder (1985) [tot begin 1989]
Bruno De Wever (1983)
Werner Pottier (1984)
Frank Seberechts (1984)
Bart Brinckman (1987) [vanaf begin 1989]
Gita Deneckere (1986) [vanaf medio 1989]
Cateau Robberechts (1986) [vanaf medio 1989]
Jan Vandenabeele (1987) [vanaf begin 1989]
Eric Vanhaute (1982) [vanaf medio 1989]
22e OSGG-bestuur (28.04.1990-28.03.1992) (11 leden)
Voorzitter Gita Deneckere (1986)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Bart Brinckman (1987)
Bruno De Wever (1983)
Werner Pottier (1984)
Cateau Robberechts (1986)
Inge Schoups (1978)
Frank Seberechts (1984)
Jan Vandenabeele (1987)
Eric Vanhaute (1982)
Jens Vermeersch (1989)
23e OSGG-bestuur (28.03.1992-26.03.1994) (20 leden)
Voorzitter Karel Degryse (1972)
Administratie Aurèle Looman (1966)
Leden Bart Brinckman (1987)
Myriam Carlier (1986)
Christian de Borchgrave (1989)
Koenraad De Maeseneir (1986)
Gita Deneckere (1986)
Kathleen Devolder (1991)
Bruno De Wever (1983)
Stijn Meersseman (1990)
Werner Pottier (1984)
Cateau Robberechts (1986)
Frank Seberechts (1984)
Tony Valcke (1988)
Jan Vandenabeele (1987)
Eric Vanhaute (1982)
Kaat Verheeke (1986)
Jens Vermeersch (1989)
René Vermeir (1990)
Donald Weber (1989)
24e OSGG-bestuur (26.03.1994-27.03.1996) (15 leden)
Voorzitter Donald Weber (1989)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Christian de Borchgrave (1989)
Karel Degryse (1972)
Gita Deneckere (1986)
Bruno De Wever (1983)
Jimmy Eeckhout (1992)
Werner Pottier (1984)
Frank Seberechts (1984)
Tony Valcke (1988)
Jan Vandenabeele (1987)
Eric Vanhaute (1982)
Anne Lies Verfaillie (1992)
Jens Vermeersch (1989)
René Vermeir (1990)
25e OSGG-bestuur (27.03.1996-09.05.1998) (19 leden)
Voorzitter Adriaan Verhulst (1952)
Ondervoorzitter Bruno De Wever (1983)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Karel Degryse (1972)
Gita Deneckere (1986)
Jeroen Deploige (1995)
Jimmy Eeckhout (1992)
Willem Erauw (1993)
Siska Germonpré (1992)
Petra Gunst (1991)
Bart Hellinck (1995)
Werner Pottier (1984)
Frank Seberechts (1984)
Tony Valcke (1988)
Anne Lies Verfaillie (1992)
Jens Vermeersch (1989)
René Vermeir (1990)
Donald Weber (1989)
Nathalie Woedstad (1993)
26e OSGG-bestuur (09.05.1998-25.03.2000) (21 leden)
Voorzitter René Vermeir (1990)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Hendrik Defoort (1996)
Karel Degryse (1972)
Jeroen Deploige (1995)
Bruno De Wever (1983)
Guy Dupont (1995)
Jimmy Eeckhout (1992)
Willem Erauw (1993)
Siska Germonpré (1992)
Petra Gunst (1991)
Bart Hellinck (1995)
Björn Rzoska (1996)
Frank Seberechts (1984)
Tony Valcke (1988)
Stephan Vanfraechem (1997)
Anne Lies Verfaillie (1992)
Jens Vermeersch (1989)
Alec Vuijlsteke (1997)
Donald Weber (1989)
Nathalie Woedstad (1993)
27e OSGG-bestuur (25.03.2000-23.03.2002) (22 leden)
Voorzitter Paule Verbruggen (1982)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Bénédicte Buylen (1999)
Geert Castryck (1997)
Pieter De Coster (1997)
Hendrik Defoort (1996)
Karel Degryse (1972)
Jeroen Deploige (1995)
Bruno De Wever (1983)
Guy Dupont (1995)
Jimmy Eeckhout (1992)
Siska Germonpré (1992)
Petra Gunst (1991)
Bart Hellinck (1995)
Björn Rzoska (1996)
Tim Soens (1999)
Greet Van der Herten (1999)
Stephan Vanfraechem (1997)
Anne Lies Verfaillie (1992)
Jens Vermeersch (1989)
René Vermeir (1990)
Donald Weber (1989)
28e OSGG-bestuur (23.03.2002-27.03.2004) (25 à 22 leden)
Voorzitter Pieter De Coster (1997)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Bénédicte Buylen (1999)
Hilde Corremans (1972)
Karel Degryse (1972)
Frédéric Delameilleure (2000) [tot 30.06.2003]
Koen De Landtsheer (1981)
Jeroen Deploige (1995)
Nathalie Depoorter (1997) [tot 17.03.2003]
Margot Desmaele (2000) [tot 12.03.2003]
Bruno De Wever (1983)
Guy Dupont (1995)
Bart Hellinck (1995)
Thijs Lambrecht (1999) [vanaf 10.2003]
Björn Rzoska (1996) [tot 03.07.2003]
Tim Soens (1999)
Jasmien Van Daele (1999)
Greet Van der Herten (1999)
Stephan Vanfraechem (1997)
Paule Verbruggen (1982)
Anne Lies Verfaillie (1992)
Jens Vermeersch (1989)
René Vermeir (1990)
Alec Vuijlsteke (1997)
Donald Weber (1989)
Bram Wellens (2000)
29e OSGG-bestuur (27.03.2004- 11.03.2006) (22 leden)
Voorzitter Marc Boone (1977)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Nele Bracke (1995)
Bénédicte Buylen (1999)
Hilde Corremans (1972)
Frederik De Cocker (2000)
Pieter De Coster (1997)
Caroline Delbaere (1996)
Jeroen Deploige (1995)
Bruno De Wever (1983)
Guy Dupont (1995)
Bart Hellinck (1995)
Thijs Lambrecht (1999)
Geert Leloup (2001)
Tim Soens (1999)
Jasmien Van Daele (1999)
Greet Van der Herten (1999)
Leentje Van Hoorde (2001)
René Vermeir (1990)
Alec Vuijlsteke (1997)
Donald Weber (1989)
Bram Wellens (2000)
30e OSGG-bestuur (11.03.2006-15.03.2008) (26 à 24 leden)
Voorzitter Eric Vanhaute (1982)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Koen Aerts (2005)
Marc Boone (1977)
Nele Bracke (1995)
Thomas Buerman (2003)
Bénédicte Buylen (1999)
Frederik De Cocker (2000)
Pieter De Coster (1997)
Caroline Delbaere (1996)
Els De Paermentier (1997)
Bruno De Wever (1983)
Jimmy Eeckhout (1992)
Bart Hellinck (1995)
Thijs Lambrecht (1999)
Geert Leloup (2001)
Ophelia Ongena (2005) [vanaf 01.12.2006]
Tim Soens (1999) [tot 1.10.2007]
Jasmien Van Daele (1999)
Jan Van der Fraenen (2005)
Mathieu Vanhaelewyn (2004)
Greet Van der Herten (1999) [tot 15.09.2007]
Leentje Van Hoorde (2001)
Paule Verbruggen (1982)
René Vermeir (1990)
Alec Vuijlsteke (1997)
31e OSGG-bestuur (15.03.2008-27.03.2010 ) (22 leden)
Voorzitter Nele Bracke (1995)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Jan-Frederik Abbeloos (2003)
Koen Aerts (2005)
Marc Boone (1977)
Jonas Braekevelt (2006)
Thomas Buerman (2003)
Pieter De Coster (1997)
Caroline Delbaere (1996)
Bruno De Wever (1983)
Dirk D’Hondt (1978)
Jimmy Eeckhout (1992)
Bart Hellinck (1995)
Geert Leloup (2001)
Ophelia Ongena (2005)
Wouter Ronsijn (2004)
Jasmien Van Daele (1999)
Mathieu Vanhaelewyn (2004)
Leentje Van Hoorde (2001)
Paule Verbruggen (1982)
René Vermeir (1990)
Alec Vuijlsteke (1997) – webmaster
32e OSGG-bestuur (27.03.2010-17.03.2012) (25 leden)
Voorzitter Jan Art (1969)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Jan-Frederik Abbeloos (2003)
Koen Aerts (2005)
Berber Bevernage (2004)
Marc Boone (1977)
Nele Bracke (1995)
Jonas Braekevelt (2006)
Thomas Buerman (2003)
Pieter De Coster (1997)
Caroline Delbaere (1996)
Tom De Vos (2008)
Bruno De Wever (1983)
Dirk D’Hondt (1978)
Jimmy Eeckhout (1992)
Bart Hellinck (1995)
Geert Leloup (2001)
Ophelia Ongena (2005)
Wouter Ronsijn (2004)
Annelies Somers (2006)
Mathieu Vanhaelewyn (2004)
Paule Verbruggen (1982)
René Vermeir (1990)
Toon Vrints (2000)
Alec Vuijlsteke (1997) – webmaster
33e OSGG-bestuur (17.03.2012-29.03.2014) (23 leden)
Voorzitter Thérèse de Hemptinne (1969)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Koen Aerts (2005)
Jan Art (1969)
Berber Bevernage (2004)
Nele Bracke (1995)
Jonas Braekevelt (2006)
Lieve de Clippele (1967)
Pieter De Coster (1997)
Caroline Delbaere (1996)
Bruno De Wever (1983)
Jimmy Eeckhout (1992)
Bart Hellinck (1995)
Geert Leloup (2001)
Ophelia Ongena (2005)
Wouter Ronsijn (2004)
Annelies Somers (2006)
Marijn Vandenberghe (2011)
Paule Verbruggen (1982)
René Vermeir (1990)
Kristof Vermote (2011)
Jolien Voorspoels (2012) (vanaf 10.2012)
Alec Vuijlsteke (1997) – webmaster
34e OSGG-bestuur (29.03.2014-2016) (24 leden)
Voorzitter Luc François(1973)
Administrateur Aurèle Looman (1966)
Leden Jan Art (1969)
Berber Bevernage (2004)
Nele Bracke (1995)
Jonas Braekevelt (2006)
Lieve de Clippele (1967)
Thérèse de Hemptinne (1969)
Caroline Delbaere (1996)
Bruno De Wever (1983)
Jimmy Eeckhout (1992)
Bart Hellinck (1995)
Geert Leloup (2001)
Ophelia Ongena (2005)
Wouter Ronsijn (2004)
Annelies Somers (2006)
Marijn Vandenberghe (2011)
Maarten Van Ginderachter (1998)
Paule Verbruggen (1982)
René Vermeir (1990)
Kristof Vermote (2011)
Jolien Voorspoels (2012)
Sven Vrielinck (1987)
Alec Vuijlsteke (1997) – webmaster